3 600 HUF
Lord Byron: Don Juan. I-II. rész. - - verses regénye. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,[1899.], Athenaeum. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítók kopásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.