3 000 HUF
Lukács, Georges: La Hongrie et la civilisation. Vie sociale et économique. Paris, 1929, La Renaissance du Livre, 230+(2) p. Francia nyelven. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. A könyvdíszek és iniciálék Reiter László munkái. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.