4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Mikes György: Anglia papucsban. Nicolas Bentley rajzaival. Bp., (1947), Grill Károly (Forrás-ny.), 91 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a borítón néhány kis folttal.