1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Nodier, Charles: Aubert Teréz. Ford.: Csillay Kálmán. Milliók Könyve 175. sz. Bp., 1929, Singer és Wolfner, 64 p. A borÃtó Pólya Tibor munkája. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült borÃtóval.