1 000 HUF
Schmidt Sándor: A drágakövek II. kötet. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLII. köt. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+319+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.