17394. 428. Closed Online auction Books: Other rarities
3 200 HUF
0 HUF
Verne Gyula: A jég-sphinx. Regény. ]Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin.] Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Photo of the item taken by : pk