17396. 428. Closed Online auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Verne Gyula: Az új hazában. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1901, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : pk