Books: Other rarities Number of items: 286
2741769
17461
428
Other collectibles
Terah Kathryn Collins: Feng Shui .Bp., 1997., Édesvíz. Kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2744481
17462
428
Other collectibles
Mitrovics Gyula: Gyulai Pál esztétikája. Bp. én., Franklin- társulat. Kiadói szakadt kartonált papírborító. Dedikált!
1 200 HUF
2744385
17463
428
Other collectibles
1 000 HUF
2532242
17464
428
Other collectibles
Burroughs, E. R.: Tarzan, a majomember. Bp., 1989, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 408 p. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2698773
17465
428
Other collectibles
Dalos László: A vén budai hársfák. Válogatott versek és dalszövegek. DEDIKÁLT. Bp., 2008., Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2 600 HUF
2680448
17466
428
Other collectibles
6 000 HUF
2682463
17467
428
Other collectibles
Somlay Szabó József: Báránycsengő. A szerző, Somlay Szabó József (1921-1999) református lelkész, pedagógus, irodalomtörténész, költő által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.
1 200 HUF
2714660
17468
428
Other collectibles
Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.
1 000 HUF
2716131
17469
428
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Tavaszi szél. Elbeszélések. Bp., én., Légrády. Negyedik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
2716211
17470
428
Other collectibles
Szabados Gábor-Pőcze László: Verytake. Az egyik szerző, Szabados Gábor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Macro-TQI. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2682791
17471
428
Other collectibles
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. A szerző, Kozocsa Sándor. (1904-1991) könyvtáros, bibliográfus, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2682494
17472
428
Other collectibles
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. A sajtó alá rendező, Balassa Imre (1886-1974) író, újságíró, dramaturg, zenekritikus által aláírt példány. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel és borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035