Books: Other rarities Number of items: 286
2699187
17473
428
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 4 db: Ewald: A kétlábu. (Az ősember regénye.) Ford.: Fodor Zoltán. Darwin-könyvtár 3. Bp., 1914., Darwin Népszerű Természettudományi Folyóirat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítószéllel, sérült gerinccel.; Mikszáth Kálmán: Huszár a teknőben. Legjobb Könyvek 35. sz. Bp.,(1919), Érdekes Ujság. Kiadói szakadozott, sérült papírkötés.; Pakots József: Egy ...
1 600 HUF
2682132
17474
428
Other collectibles
Czizmadia Ervin: A Medgyessy - talány. A nemzeti középtől (a) végig. Bp., 2004., Századvég. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2657562
17475
428
Other collectibles
Nagy Alexandra: Viccözön. Szeged, 1991, Szent Gellért Egyházi Kiadó, 240 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2682127
17476
428
Other collectibles
Czizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt." - - interjúja Medgyessy Péterrel. Bp., 2004., Századvég. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2682341
17477
428
Other collectibles
Marie Majerová: Bányászballada. Ford.: Palotai Erzsébet. Bp., 1978., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2699145
17478
428
Other collectibles
Sediánszky János: Emlék és varázslat. (Útirajzok félmúltban.) A szerző, Sediánszky János (1931-2021) író, újságíró által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1997,Larus. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban.
1 200 HUF
2699232
17479
428
Other collectibles
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1996., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2715981
17480
428
Other collectibles
Kiss Mária Hortensia: Kaleidoszkóp. Önéletrajz. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1987., Petőfi-ny. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2715076
17481
428
Other collectibles
Ágh István: Évfordulók. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. [Bp., 1994.], Orpheusz-Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2721487
17482
428
Other collectibles
Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2741409
17483
428
Other collectibles
Kosztolányi Dezsőné: Karinthy Frigyesről. Bp., 1988., Múzsák. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2741415
17484
428
Other collectibles
Illés Sándor: Akikért nem szólt a harang. Békécsaba, 1992, Tevan. Kiadói papírkötésben,
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035