Number of items: 286

17521.

1 000 HUF
2,59
2,86

Edgar Wallace: A pénzhamisító. Regény. Ford.: Wiesner Juliska. Hozzákötve: A görbe gyertya. Ford.: Forgách Irma. Bp., én., Dante. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17522.

1 600 HUF
4,15
4,57

Defoe, Daniel: Bob kapitány. Ford.: Geréb László. Bp., é.n. (cca 1940), Béta (Athenaeum-ny.), 150 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17523.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dreiser, Theodore: Amerikai tragédia. Ford.: Szőllősy Klára. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1375./1500) példány.
17524.

3 200 HUF
8,29
9,14

Edelspacher Antal: A népvándorlások a nyelvészet világánál. Bp., 1878, Pfeifer. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17525.

5 000 HUF
12,95
14,29

Stratz, Rudolf: Béka a Földön. Ford.: Sebestyén Károly. Milliók Könyve 152. sz. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Bayer Ágost munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17526.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nodier, Charles: Aubert Teréz. Ford.: Csillay Kálmán. Milliók Könyve 175. sz. Bp., 1929, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Pólya Tibor munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17527.

1 000 HUF
2,59
2,86

Harland, Henry: Prospero barátom. Milliók Könyve 166. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17528.

1 000 HUF
2,59
2,86

Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.
17529.

1 000 HUF
2,59
2,86

17530.

1 000 HUF
2,59
2,86

17531.

1 000 HUF
2,59
2,86

How to prepare for and succeed in Europen Union tests and selection precesses? MCQ. 3rd edition. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17532.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF