Number of items: 286

Szabó Károly-emlékkönyv. Szerk.: Szőnyi Éva. Nemzeti Téka. Bp., 2020, Magyar Könyvtárosok Egyesülete-Gondolat-OSZK. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Könyvárusi forgalomba nem került.
17413.

2 000 HUF
5,18
5,71

Lakatos István: 21 vers. Bp., 1993. Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Számozott, 521. példány.
17414.

4 000 HUF
10,36
11,43

Martin Opitz(en) von Boberfeld: Deutsche Gedichte, ... Dritter Band. Frankfurt am Mayn, 1746, Franz Barrentrapp, 2+400 p. Német nyelven. Borító nélkül.
17415.

1 600 HUF
4,15
4,57
13

17416.

2 600 HUF
6,74
7,43

Hermann Imre: Gondolkodáslélektani tanulmányok. Ford.: Berényi Gábor. Bp., 2011, Animula, 289 p. Kiadói papírkötés.
17417.

3 600 HUF
9,33
10,29

Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón minimális kopással.
17418.

6 000 HUF
15,54
17,14

Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
17419.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gyurcsány Ferenc: Útközben. ALÁÍRT! Bp., 2005. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, jó állapotban.
17420.

3 000 HUF
7,77
8,57

Schnitzler Arthur: Guszti hadnagy és egyéb elbeszélések. Ford.: Roboz Adnorné. Bp., 1914, Athenaeum. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb folttal.
17421.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., (1928), Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p. + 27 t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés.
17422.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sz. Rusz Rózsika: Netta beszélte... Bp., 1921, Légrády. Papírkötés, kopottas állapotban.
17423.

1 000 HUF
2,59
2,86

Nagy Sándor gyorsírása. Népszerű gyorsírás tankönyve. Bp., 1894. Kiadói papírkötés
17424.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF