17272.
428. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
3 000 HUF
32
A magyar vasút krónikája a XIX.-XX. században 1-2. Bp., 2005. MÁV. 398 + 420 p. Aranyozott, kiadói műbőrkötésben, vasút mintájú vaknyomással