17221. 428. Closed Online auction Books: Social sciences
2 000 HUF
0 HUF
Kondor Imre: Az európai filozófia problémáinak története. Debrecen, 1938, Dr. Bertók Lajos, 227 p. Könyvkötői félvászon-kötésben, a borító hátulján kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tg