Grimm: Nagy meséskönyv. Ford.: Szondy György. Bp., 1943, Dante. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, kopott borítóval, helyenként foltos, kissé sérült lapokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Pósa Lajos: Arany ABC. Kőszegi Bella illusztrációival. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Singer és Wolfner. Kiadói keménytáblás félvászon-kötés, kissé viseltes, az elülső borítón kisebb sarokhiánnyal.
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul. (Maczkó úr utazásai 1. köt.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910-1920), Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 176 p. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
2 db könyv - Zelk Zoltán: A három nyúl. Reich Károly rajzaival. Bp., 2009, Móra. Kartonált mesekönyv, kis szakadással. + A kiskakas gyémánt félkrajcárja. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. H.n., Pro Junior. Kartonált kötés, jó állapotban.