5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!