17253. 428. Closed Online auction Books: Technics
1 200 HUF
0 HUF
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg