15114.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
2 db Afrika témájú könyv: Schweinfurth, Georg: Afrika szÃvében. Ford.: Halász Gyula. Világjárók - Utazások és kalandok. Bp., é.n. (cca 1927-1928), Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. + Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szÃvében. Bp., 1990, MezÅ‘gazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papÃrkötés.