15081.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly (Győr, "Győri Hirlap"-ny.), 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.