15023.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott díszdobozban.