15003.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.