15000.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Sopron és Sopron vármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és Társa. Aranyozott, címeres, dombornyomott egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.