15077.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Sz. Lukács Imre: A mi falunk, a mi gazdaságunk. Tiszasziget, 1969, (Szegedi Ny.), 52 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.