15057.
428. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vándorffy János: Jász-Apáthi város egyházának múltja és jelene. 1895-ös kiadás facsimiléje. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott betűkkel