A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban. + Flórián Mária - Tóth Béla: Tímárok. A bajai tímárműhely a Szabadtéri Néprajzi Múzeumban. Mesterségek Műhelyek 1.Szentendre, 1992., Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Ki...
Budapest Székesfőváros Állat és Növénykertje. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.