32487.
428. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
3 000 HUF
10
1896. "Pusztaszer / Ezredéves Kiállítás" zománcozott és aranyozott medál füllel (20mm) T:2 kopott aranyozás, kis zománchiba, az eredetileg benne lévő ópusztaszeri föld hiányzik