Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatics
7 500HUF
My bid:
HUF
Description:
Tóth Sándor (1933-) ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (117mm) T:1- kis patina / Hungary ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Sándor Tóth (117mm) C:AU small patina