Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 289
2657981
31090
428
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
DN "Békéscsabai Evangélikus Gimnázium" egyoldalas Br plakett (100mm) T:1- kis patina
5 000 HUF
2744536
31091
428
Numismatics
DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas aranyozott bronz öntvény (72mm) T:2,2- kopott aranyozás, hátoldalán karcos
1 200 HUF
2652167
31092
428
Numismatics
DN "Szegedi Tudományegyetem" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph
2 000 HUF
1991423
31093
428
Numismatics
Nagy István János (1938-) DN "Nevelő munkáért" Br plakett (92mm) T:1
3 600 HUF
2257363
31094
428
Numismatics
~1970-1980. "SZOT - Munkavédelmi tevékenységért / Dr. Menyhért József" Br emlékérem eredeti tokban (104mm) T:1-
3 000 HUF
2742258
31095
428
Numismatics
DN "Komárom Megyei Borverseny" bronz emlékérem (50mm) T:1- patina
1 400 HUF
2495952
31096
428
Numismatics
DN "40 éves szolgálatért Dorogi Szénbányák" egyoldalas Br plakett (96,5mm) T:2
4 000 HUF
2744454
31097
428
11000
Numismatics
DN Betlehemi jelenetet ábrázoló egyoldalas bronz plakett diófa alapzaton, hátoldalán akasztást segítő lyuk (74x133mm, talapzat:125x177mm) T:1-
11 000 HUF
2741489
31098
428
3400
Numismatics
4xklf magyar és külföldi, filatélia témájú emlékérem és -plakett tétel, benne: 1978. "XVI. Országos Ifjúsági Bélyeg Kiállítás Hatvan" bronz plakett (81x58mm) + 1984. "Nemzetközi Ifjúsági Filatelista Vetélkedő - Kőszeg, 1984. 07. 17." bronz emlékérem (~102mm) + Ausztria 1981. "WIPA 1981" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tömbben (79x69x21mm) (a tömb sérült) + Kanada 1982. "Nemzetközi Filatéliai...
3 400 HUF
2743341
31099
428
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia ~1900. Egyoldalas ezüstözött bronz lemezérem, hátlapja ónnal kitöltve. Szign.: Anton Scharff (54mm) T:2,2- patina, ph, hátoldalán ü. Austro-Hungarian Monarchy ~1900. One-sided silver plated bronze commemorative plate medallion, the back is filled with tin. Sign.: Anton Scharff (54mm) C:XF,VF patina, edge error, on the back bigger ding
2 400 HUF
2743367
31100
428
4200
Numismatics
5db-os, többségében nagyméretű, különböző fém plakett, közte egy bulldogot ábrázoló kétoldalas bronz plakett (63mm) T:1-,2 patina
4 200 HUF
2743353
31101
428
3200
Numismatics
8db-os vegyes szocialista emlékérem és plakett, közte Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti Munkáért Jubileumi Emlék 1945-1970" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-,2 az egyik plakett átlyukasztva
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035