1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU patina NMK 427.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe &...
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF patina NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 428.
1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2,2- patina, kis zománchiba, a mellszalag pár helyen foszladozik Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration on ribbon C:XF,VF patina, small enamel error, worn ribbon NMK 528.