Bulgária 1975. "Fegyverbarátsági Érem" aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon, viselői igazolvánnyal magyar vezérőrnagy számára adományozva T:1- patina Bulgaria 1975. "Medal for Consolidation of Military Friendship" gilt bronze decoration on ribbon, awarded for Hungarian Major-General, with bearer's ID C:AU patina
Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
Franciaország DN "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.:D'apres Rude (36mm) T:1- France ND "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" silvered metal commemorative coin with ear. Sign.:D'apres Rude (36mm) C:AU
Nagy-Britannia ~1940. "Kisegítő Területi Szolgálat" bronz katonai jelvény. Brit női katonai egység, amely 1938-tól 1949-ig állt fenn. (35x37mm) T:2 United Kingdom ~1940. "Auxiliary Territorial Service" bronze military badge. A British women's military unit that existed from 1938 to 1949. (35x37mm) C:XF
Német Birodalom / Poroszország ~1914-1918. "Porosz Állami Harcos Szövetség" zománcozott fém tagsági jelvény "Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22" gyártói jelzéssel és sérült szalaggal T:2,2- zománchiba German Empire / Prussia ~1914-1918. "Prussian State Warrior Association (Preussischer Landeskriegerverband)" enamelled metal membership badge with damaged ribbon, and with "Heinrich Timm Berlin W...
Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph. Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error