3 000 HUF
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Használt, nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.