Bóna Endre: Medicina in Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. Szeged, 1986. Használt, szép állapotban, a védőborító kopottas.
Egervölgyi Dezső: "Fémbezárt emlékezés - Széchenyi István munkássága érmeken". Pápa, 2010. Használt, nagyon jó állapotban, az első oldalon hibajavítós folt.
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Használt, nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.
Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. II. kiadás. Történelemszakköri Füzetek 14.,Tankönyvkiadó, Budapest,1987. Használt, jó állapotban.
H. Szabó Lajos: "A Szabadságharc és emigráció pénzei, kitüntetései 1848-1866". FLOPPY 2000 Kft, Pápa, 2008. Az első oldalon a szerző saját dedikálásával. Újszerű állapotban.
H. Szabó Lajos: A Szabadságharc és az emigráció pénzei, kitüntetései 1848-1866. Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Pápai Csoportja, Pápa, 1995. Újszerű állapotban.
G. Héri Vera: A törökellenes háborúk emlékérmei - A Magyar Nemzeti Múzeum gyűjteményi katalógusa. Magyar Nemzeti Múzeum, Budapest, 2009. Újszerű állapotban, a keménytáblás borítón kisebb benyomódások.