Ausztria 1927. "Alpine Skikurs - Bad Aussee - Weihnacht - Alpen Skiverein" részben festett bronz lemezjelvény (37x36mm) T:1- Austria 1927. "Alpine Skikurs - Bad Aussee - Weihnacht - Alpen Skiverein" partially painted bronze sheet metal badge (37x36mm) C:AU
Ausztria ~1930. "Kiváló teljesítményért" ezüstözött Br kutyás díjérem (40mm) T:2- Austria ~1930. "Fo meritorious achievement" silver plated Br dog award medal (40mm) C:VF
Bulgária 1988. "40 éves a CSKA Septemvrisko Zhame" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (61mm). Az 1948-ban alapított CSKA Sofia 1968-ban egyesült a Septemvri csapatával, innen a név. 1989-ben a Septemvri kivált a CSKA-ból. T:2 Bulgaria 1988. "40th anniversary of CSKA Septemvrisko Zhame" two-sided silvered bronze commemorative medal (61mm). CSKA Sofia, founded in 1948, merged with Septemvri in 19...
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett sérült plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in damaged p...
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in plexi frame ...