10654. 428. Closed Online auction Engravings
3 200 HUF
0 HUF
Borbélynál, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 25x17,5 cm, dekoratív üvegezett fakeretben
Photo of the item taken by : pk