10666. 428. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
Charles-Louis Schuler (1782-1852): Napóleon. Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13x9 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras