10668. 428. Closed Online auction Engravings
1 000 HUF
0 HUF
Pollák Zsigmond (1837-1912): József nádor. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott, üvegezett fakeretben, 20,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert