10664. 428. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
Wilhelm Hessloehl (1810-1843): Übergang über den Niemen (Napóleon átkelése a Nyeman folyón). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13 cm
Photo of the item taken by : pk