10601.
428. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris Tóth Pál István, Petőfi Sándor: Nemzeti dal. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett. Hátoldali felirat szerint készült a Kiskőrösi Petőfi S. Társaság megalakulásának (1984) emlékére. 7x8 cm