10588.
428. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 600 HUF
Kloszka R. jelzéssel, Zádor István (1882-1963) után: Karczag Aladár könyvtárából (erotikus ex libris). Rézkarc, papÃr, jelzett a karcon, 12,5x5,5 cm