10606.
428. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Stettner Béla (1928-1984): Vasi mappa, 12+1 db grafika. Rézkarc, papír. Készült 50 számozott, aláírt példányban. Kiadó karton mappában, mappa gerince kissé sérült, máskülönben jó állapotban. Rézkarc méret: 11x8 cm