10547.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül: Lány vizes korsóval. Olaj, vászon, 90x60 cm Dekoratív keretben