10389.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
Jelzés nélkül: Pap, imakönyvvel. Olaj, vászon XVIII. sz- XIX. sz. eleje. 60x50 cm Antik fa keretben, dublirozott, restaurált.