10570.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. vége: Bolond. Tus, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 15,5x11 cm