10518.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Vilmos császár út/Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út) - Andrássy út sarok villamossal. Rézkarc, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 23x16,5 cm