10387.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), XIX. sz. közepe: Város látképe kirándulókkal(Graz?). Olaj, vászon, farostra kasírozva. 57,5x84 cm. Fakeretben.