10524.
428. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltételezhetően XIX. sz. vége: Romantikus táj romokkal. Olaj, vászon, sérült, 32×40 cm