10 000 HUF
28
Banksy: Girl with balloon. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POWPrintmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar Italia tanúsítvánnyal Számozott:82/150. Lapméret: 70x50 cm, / Numbered, marked