10075. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett (Prihoda és Csók I.), lapszéli apró foltokkal, 37x47 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert