9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízpart. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24,5x34,5 cm.