10128. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Betűvetés. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×26,5 cm
Photo of the item taken by : pk