55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Krizbai Sándor (1949-): Elfajzott természet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent: Krizbai 2014, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60x60 cm. / Sándor Krizbai (1949-): Landscape. Oil on canvas, signed and dated (2014), with autograph description on the reverse. Framed, 60x60 cm